• Uzuuuuuun aylar geeeeçti

                                                                                                            30.10.2014

Biliyorum çok uzun zaman oldu yazmayalı,çok istememe rağmen elime alıp yazamadım.
Öncelikle şunu yazmak istiyorum Mart ayında bir kuzenin oldu :)) Adı Yankı şuan 8 aylık :)) pek hoşlanmasanda ara ara aklına geldikçe "hankıya gidelim" diyorsun 🙈
Bu sene 2. Yaşının telaşı vardı.Çok tatlı çok şirim  bir kovboy oldun. Geçen sene doğum gününde olduğun gibi bu senede gayet keyifliydin.
2. Yaş doğum günü hazırlıklarına aileden çoğu kişi yardımcı oldu ama en çok Zeliş teyzenin emeği oldu :)) 

Doğum gününü asıl tarihinden 2 gün önce brunch vererek bahçeköy garden fiestada yaptık. Geçen seneden daha kalabalıktık. Bu sefer doğum gününde arkadaşın Kayrada vardı. Güzel vakit geçirdiniz. Hediyelerinden en akılda kalan ve seninde bayıldığın tek şey Zeliş teyzenin almış olduğu akülü arabaydı. 

Senin doğum gününde 10.06.2012 de ben anneannemi kaybettim ve seninle beraber Zeliş teyzeni alarak Izmire uçakla gittik. Uçağa bindiğin anda bayıldın hostesler sana delirdi:) normalde çoğu çocuk korkarmış maşallah sen kıkır kıkır gülüyordun.Anneannen uzun süre izmirde kalacağını söyleyince. Doğum gününden bir kaç gün sonra yazı geçirmek için anneannenin evine gittik 3 ay orada kaldık. Senin daha rahat edip,eğleneceğini düşündüğümüz için oraya gitmek istedim.

Doğum gününden sonra uzun cümleler kurmaya başladın ve konuşmanda çok şükür sıkıntı olmadı.Resmen büyük insan gibi kendini ifade edebiliyorsun :)

O kadar çok şey var ki yazmam gereken öncelikle yazın bezini bıraktın 🙈 artık bez kullanmıyorsun 21.07.2014'te beze veda ettik 😀 çok çabuk öğrendin ve beni neredeyse hiç üzmedin 😀 bu bez konusunu ayrıca yazacağım şimdi sadece not düştüm oğluşum :)

Beraber ilk tatilimizide geçirdik. Bozcaada pelazzi çiftliği diye bir tatil Köyü'ne gittik. Tek sıkıntımız denize uzak olmasaydı ama arabaya ile gittiğimiz için çok sorun olmadı.
Eğlendin,sevdin fakat araba ile uzun yolculuk yapmak çok kötü bir fikirdi. Arabanın içinde olmaktan çok sıkıldın ve sürekli ağladın 😔 Sonrada tövbe ettim bundan sonra tatile uçakla gitmek için 

Şuan içeride mışıl mışıl uyurken bende bir şeyler yazmak için ipadin başına oturdum :) bundan sonra daha sık seninle ilgili bilgileri paylaşmaya çalışacağım. Seniiii çok ama çooook seviyorum minik adamım 😘

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.