• Canım oğlum

Rahatsızlığın geçti.

Tahmin ettiğim gibi krup olmuşsun; daha önce hafifini yaşamıştık ama bu sefer biraz daha fazlaydı. Kullandığım ilaçların hepsi doğruymuş ;)) Yanlış bir şey uygulamamışım. Kontrole gittiğimizde aşılarını da yaptırdık .
Şuan mışıl mışıl uyuyorsun, 8:00-8:30 arası uyanırsın. Dün seni parka götürdüm. Akşam da arkadaşlarımla Nişantaşı'nda buluştuk ve bir kafede oturup bir şeyler yemeye çalıştık :p Seninle pek mümkün olmuyor yemek :)) Masada en çok sevdiğin şey herkesin içeceğine sulanmak :D Masada ne varsa içeceklerin içine atıp onları içilmez hale getiriyorsun. Genelde evde de aynı durum söz konusu :))
Anayemekler geldiğinde ise durum içeceklerden farksız :)) Çatal, bıçak, kaşık, ne varsa daldırıp etrafa saçıyorsun :)) Yine masanın üstündeki soslar en sevdiğin oyuncaklar diyebiliriz :) Mutlu çığlıkların eşliğinde onları masaya vurarak milleti güldürüp herkesin ilgisini üstüne çekmeyi başarıyorsun. Dün 3 kişi olduğumuzdan çok zorlanmadık ama aynı şey babanla üçümüz olunca geçerli değil :D Babanı delirtiyorsun. Adam açlığının son noktasına gelmiş, keyifli keyifli yemeğini yemenin hayallerini kurarken senin devreye girmen gerilimi arttırıyor :D Ama ben senin bu muzurluklarına bayılıyorum aferin oğluşuma :D 
Anladığın gibi 4-5 aydır seninle beraber restorantta yemek yemek oldukça zor :))

Gelelim yeni yıla; kartlarını Çarşamba günü kargoladım. Kartlarını simlediğim gibi zarflarını da simledim. Postanede görevli memur çok beğendi zarflarımızı :))  "Çok çok eskiden herkes birbirine yollardı böyle cici kartlar, şimdi kalmadı." dedi. Amcamıza eskiyi  hatırlatıp yüzüne tebessüm kondurduğumuz için mutlu oldum. 

 

Zarflar bu şekilde kartları daha sonra paylaşacağım. Yeni yıla bu sene yine üçümüz gireceğiz :)) Klasik bir yeni yıl gecesi yaşayacağız. Sen uyurken gece yanına gelip, öpüp, dileklerimizi kulağına fısıldayacağız miniğim. 

Seni seviyoruz cücem :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.