• Bebeğim hastasın :(

Geçen hafta pazar günü basit bir burun tıkanıklığı ile başlayan rahatsızlığın, şu saat itibariyle havlama tabir edilen öksürük şekliyle sana zor dakikalar yaşatıyor.
Çok çok basit bir durumu ben ciddiye almadım. Burun spreyi, Otribebe, soğuk algınlığı şurubu ve ColdMix denilen damla ile kendimce tedavi etmeye çalıştım ama başaramadım.
Biraz önce nefes alamadığını görmek beni çok korkuttu. Baban burun spreyi sıkmamı söyledi; sıktım ve şuan biraz daha rahatladın.
Sabah seni hastaneye götürmeyi düşünüyordum ama eğer daha kötü olursan gece acile götüreceğiz. 1,5 yaş kontrolün ve aşılarının da olması gerekiyor. 
İnternetten rahatsızlığın hakkında bilgileri okudukça içim sıkıldı, gözüme uyku girmedi. Başında bekliyorum bebeğim.
Bugün anne bebek fuarına gittik, sen ben ve baban. Gayet iyiydin :( 
Anneannen de seni özlediği için bugün bize geldi ama kadıncağız hasta olduğunu görünce keyfi gitti. 

Birazcık keyifli şeylerden bahsetmek istiyorum.

Geçen gün kumandayı bulamıyordum. Sana annecim "büyük kumandayı bulamıyorum, nerede olduğunu sen biliyor musun?" diye sorduğumda, sakladığın yere eğilip "buuudaaaaaa" diyerek bana verdin :D O kadar mutlu oldum ki sana anlatamam. Demek ki artık evde sakladığın her şeyin yerini bize gösterebileceksin. 

Bu aralar en zevk aldığın şey çoraplarını çıkarıp parmaklarının arasındaki pamukları çıkarmak :)) Bocüüüüü arıyorsun :)) O anda o kadar tatlı oluyorsunki babanla seni yememek için kendimizi zor tutuyoruz.
Keyif aldığın oyunlar arasında seni "hav, hav" diyerek kovalamaca geliyor. Bayılıyorsun bu oyuna. Oynamak istediğinde bize hav, hav demen yeterli oluyor. Sinyali alıyoruz :))
Cumartesi günü fotoğraf çekimimiz vardı. Doğduğundan beri profesyonel çekim yaptırmak kısmet olmamıştı. Bende bu sefer olsun dedim ve Cumartesi sen, ben, baban ve Melek teyzen fotoğraf çekimine gittik.
Burnunun tıkalı olmasından dolayı çok keyifli değildin ama yine de güzel pozlar yakaladık. 4 kişi seni rahat ettirip iyi pozlar yakalamak için bir hayli çabaladık :))
Fotoğrafçı resimleri seçmemiz için bize yolladı ve en yakın zamanda seçtikten sonra, resimler gelince buraya da  koyacağım. Resimlerden bir tanesi geçen sene yeni yılda olduğu gibi yeni yıl kartı olarak sevenlerimizin ev adreslerine postalanacak :)) 
http://www.adambebekveannesi.com/2012/12/dumann-ilk-yeni-yl.html

Sonrasında babanın çocukluk arkadaşı olan Bora amcanlara yemeğe gittik :) 
Bardak kırman, düğün davetiyelerinin üstündeki papyonu koparman, mutfaktaki çöpü kurcalaman, salondaki ve
mutfaktaki dolap ve çekmeceleri kurcalaman, Bora amcanın laptopunun üzerinde tepinmen (sonradan farkettik 
hepimiz) çamaşır makinesini açıp içine bakman, sofrada babanın yemeğinin içine limon atman ve sonrasında "attııııım"
demen ve daha hatırlayamadığım bazı şeyler dışında çok da fazla zararın olmadı :))

Minik adamım hep iyi ol olur mu? Emin ol senin sağlıklı olman bizim en büyük mutluluğumuz.

Seni çooook seviyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.