• Cumhuriyetimizin 90. Yılı Kutlu Olsun


23 Nisan'da olduğu gibi 29 Ekim'de de özel bir şeyler istedim. Atatürk resim baskılı sweatshirt yaptırmaya karar verdim.
Daha önce almış olduğum 2 bayrakla eğlenmeye ve fotoğraf çekimlerine başladık.
Bayrakları sürekli salladığın için çoğu resim bulanık çıktı. İçlerinden düzgün olan resimler bunlardı :))
Zaten bir zaman sonra sıkıldın ve bayrakları elinden attın :))

29 Ekim'e dair atacağım başka bir not;

16 ay 19 gün sonra seninle İLK defa keyfi olarak ayrılmamız. Memeyi kestiğimiz günden beri bana aşırı düşkün oldun miniğim, durum öyle vahim duruma geldi ki mutfağa, banyoya, başka bir odaya girdiğimde arkamdan ağlayarak gelip bana hiç bir iş yaptırmıyorsun.
Aşırı düşkün olman her ne kadar hoşuma gitse de artık biraz da seni düşünmek zorunda olduğumdan Melek teyzenden seninle 2-3 saat dışarıda vakit geçirmesini rica ettim.
Dün uykudan uyandığında yemeğini yedirip, üstünü giydirdim ve teyzenle 14:45'te yola çıktınız.
Bana kapıdan byebye yapıp teyzenle gittin :)) Zaten kapıda kim varsa onunla itiraz etmeden gidiyorsun.
İlk 30 dk. senden ilk defa ayrılmanın üzüntüsünü yaşadım. Daha sonra teyzenin aramasıyla içim çok rahatladı çünkü sadece takside bir kere anne demişsin :))

Bizde babanla 16 ay 19 gün sonra ilk defa Nişantaşı'nda başbaşa yemeğe gittik. Sen olmadan gitmek biraz garip geldi. Elimizde çanta ve bebek arabası olmadığı gibi gittiğimiz restoranda masanın üstündeki tuzluk, karabiberlik, peçete ve soslar yerli yerinde duruyordu :))

Siz teyzenin Etiler'de oturan arkadaşına gittiniz. Gittiğiniz yer bebekli bir evdi. Teyzen özellikle oraya götürmek istedi. Çocuklu bir evin konforu senin için daha sağlıklı diye düşündü. Hem arkadaşında olduğu için beraber vakit geçireceğinizi düşündü. Nilperi 9 aylık, onun oyuncaklarıyla oyalanıp beni hiç aramamışsın. Sonra sizi parka çıkarmışlar, orada da bir kere anne demişsin ama parkı görünce yine unutmuşsun.
Zaten 18:15 gibi seni getirdiler. Önce kısa bir şaşkınlık yaşayıp sonra boynuma sarıldın ANNEM diye :))
Geldiğinde de seni bir güzel babanla mıncıklayıp keyifli saatler geçirdik.
Saat 21:00'de mışıl mışıl uyudun.

Böyle bir gün geçirdin işte miniğim. İnan bana senin için de, benim için de çok iyi oldu. Sana bakmak dünyanın en güzel şeyi ama artık benimde kendime ayırabilecek zamana ihtiyacım olduğunu anladım. 3 saat bana ilaç gibi geldi. Bakalım bir dahaki kısa ayrılığımız ne zaman olacak?

Seni çok seviyorum canım oğlum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.