• Ülkemiz direniyor oğlum güzel yarınlar için :))

Canım oğlum ;

Biliyorum uzun zamandır yazamıyorum .
Baba'nın ameliyatı , doğum günü hazırlıkların ve ülkemizde son günlerde yaşadığımız olağanüstü olaylardan dolayı bir türlü yazamadım .

Öncelikle babacığın gayet iyi , işine başladı . 24 Haziranda atom tedavisini görecek biz bu dönemde babandan 25 gün ayrı kalacağız . 4 gün hastanede yatıp geri kalan günleri evde geçirecek .
Bizim için zor olacak ayrılık ama babamızın sağlığı için bunu yapmamız gerekiyor .
İnşallah tedavisini olduktan sonra troid kanseri belasından kurtulmuş olacağız .

Gelelim doğum günü hazırlıklarına :))

Babamız hastanede yatarken "hayat kısa oğlumuzun doğum gününü dışarıda yapalım , canım feda ona " dedi .   :))
Konseptimiz arı teması .
9 Haziran saat 11:00 'da brunch olarak başlayıp 12:30 gibi pastamızı keseceğiz .
Mekan yeri çok güzel yeşillikli , temiz havası olan bir yer .
Doğum günün için babanla çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz . Aynı şekilde anneannende çok yardımcı zaten o olmasaydı ben bunca şeyin üstesinden gelemezdim .

Senin doğum günün benim için çok önemli ve 1 yaş olması çok ama çok anlamlı yapıyor :)) Umarım her şey çok güzel olur , sen de ileride okuduğunda ve resimlere baktığında beğenirsin bebeğim :))

30.05.2013 tarihinde anneannen senin ellerini bırakıp gel gel dedi ve sen ona doğru  4 adım attın :))) O kadar mutlu oldum ki :)) Senin  yaşadığın bütün ilkler benim yüzümde kocaman bir gülücüğe sebep olmaya yetiyor zaten :))
İyi ki olmuşsun be annem iyi ki bizi taçlandırmışsın :)) Seni seviyorum minik maymunum :)


Gelelim ülkemizin içindeki duruma ;

4 yıl çalıştığım iş yerimin karşısındaki parkı , sana hamileyken yürüyüş yaptığım , kar yağdığında çam ağaçlarıyla ayrı bir manzaraya sahip olan , kimsesizlerin evi olan o güzel GEZİ parkını yıkıp AVM yapmak istedikleri ve tabi onca ağacı katledecekleri için halk ayaklandı.
Tabi halkın ayaklanması sadece bunlardan dolayı değil şuanki hükümetin bu zamana kadar sergilediği baskıcı tavır insanları bezdirdi.
Kısacası oğlum artık toplum olarak uyumuyoruz gün DİRENİŞÇİLER'in günü gün bizim günümüz :))
Her şey çok karıştı yaralananlar , hayatını kaybedenler , gözaltına alınanlar ... ama biliyorum ki güzel günler yakında .
Olaylar yaklaşık 10 gündür sürüyor . İlk 4 gün zor geçti ama şimdi her akşam sabaha kadar karnaval havası var caddemizde :)) Abi kuzenlerin gezi parkında yatıyor yüzlerce DİRENİŞÇİ gibi :))
Akşam 21:00 'da tencere , tava çalıyoruz hükümete tepki olarak :)) senin çok hoşuna gidiyor ben çaldıkça oynuyorsun :)) Sende küçük bir direnişçisin :))


Haberler  böyle oğlum sen şuan mışıl mışıl uyuyorsun saat 05:34 bende yazıma son noktayı koyup sen uyanmadan biraz uzanayım :))

Seni çok seviyoruz bebeğim çooooooooooook

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.