• Dumşi oyun okulunda :))

Maalesef  Duman aile ve arkadaş çevremizde olan tek bebek olduğu için bende bu konuda oyun okuluna başvurdum .
Oturduğumuz yer , cadde üzeri olunca ve apartmanımız iş yerlerinden oluşunca  arkadaş konusunda yoksul bir çevreye sahibiz .
En büyük  korkum oğlumun paylaşmayı bilmeyen ve asosyal bir çocuk olarak büyümesi olduğundan oyun okulları arayışı içine girdim . Gezinirken Neşe Erberk'in anaokuluna girdim ve incelemeye başladım .
Şanslıydım çünkü yeni bir kampanya başlatmışlardı 9-36 ay çocuklara "anne bebek oyun grubu " adı altında 4 hafta süren  saat 10:30 - 12:00 arasını kapsayan normalde 200 tl olan ücretleri %50 indirimle 100 tl 'ye düşmüştü .

Eeee anne bu kampanyayı bulur da babamız hiç hayır der mi ?:))

23.03.2012 cumartesi günü ilk okul maceramıza başladık .


Öncelikle en minik öğrenci Dumandı .

İlk olarak yoga dersinden başladık . Dersin başında Duman bey uyukluyordu :) sonra açıldık .


Sonra oyun sınıfına geçtik. Bu top havuzlarını ben hiç hijyen bulmadım önümüzde ki 3 hafta içine koymayı kesinlikle düşünmüyorum .


Sonra Meyve saatimiz vardı. Ben her ihtimale karşı Duman'ın meyvesini (muz) , kaşığını ve  tabağını  yanıma almıştım . İyi ki de almışım çünkü meyveler dilim dilim ve çatalla geldi bizim o şekilde yememiz münkün değildi .

Sonra parmak boyası aktivitemiz vardı .

Veee ta-ta-ta-taaaaaaaaaaaaaam oğlumun ilk sanat eseri :))


Sonra dışarıya park alanına geçtik en güzel vakit geçirdiğimiz zaman diliminden biriydi .Güzel , keyifli bir gün geçirdik .

Bakalım önümüzdeki haftalarda bizi neler bekliyor olacak :))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.