• Duman'ı kendi kendine uyumaya alıştırmak ...

Doğduğundan bu yana sürekli sallama modundayız .
İlk zamanlar evin içinde bebek arabasında uyutuyorduk . Bebek arabasının içinden aşağı doğru kaydığını görünce kucağımda uyutmaya başladım seni ... eee tabi kucakta bir yere kadar insanı çok yorunca bu seferde arada sırada ayakta sallamaya başladım .
Anneannen 1,5 aydır bizimle seni sürekli ayakta sallayınca çok alıştın ve gece uykundan kalkıp sürekli sallanmak istediğini farkedince önlem almam gerektiğini farkettim :)
 Bu gece benim uykusuz 6. gecem olacak :( 6 gecedir 30 dakika - 1 saat 1,5 saatte bir kalkıyorsun oğlum :( Dün gece artık o kadar yorgumdu ki aldım yastığı ayağıma senide koydum 2,5 saat sen ayağımda uyudun bende seninle uyudum :)) ayakta olunca uykundan uyanmıyorsun.
Durum böyle olunca bu olaya el atmak  lazım dedim ve bugün seni hiç ayağımda sallamadan saat 22:00 de park yatağında kendi kendine uykuya teslim oldun :D
Biraz sabır isteyen bir iş ama olsun daha  yolun başındayız inş biran önce kendi kendine uyumayı öğrenirsinde sallanmaktan kurtulursun. Bu süreç biraz uzun sürecek gibi 1 hafta yolu var umarım kazanan ben olurum :(
Dün doktor kontrolün vardı. Doktorun herşeyini normal bulduğu için bizi 8.ay kontrole çağırmadı :)
SENİ ÇOK SEVİYORUM ...
HAYATIMDA SENDEN BAŞKA AŞK YOK BENİM :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.