• Duman'ın ilk yeni yılı

Duman'ın yaşayacağı ilkler benim için çok önemli elimden geldiğince o anları ölümsüzleştirmek
adına fotoğraflarını çekiyorum oğlumun.

2012 yılının  hayatıma katlığı anlam ve mutluluk kelimelerle anlatılamayacak kadar özel ; anne adayı olarak başladım ; senenin ortasında anne oldum bu beraberlik ben buruş buruş olana kadar devam eder inş  :)

2013 için hazırlıklarımız sürüyor . Gerçi 2013 'e girerken Duman uyuyor olacak ama ben yinede yanağına konduracağım bir öpücükle bütün güzel dileklerimi oğlumun kulağına fısıldayacağım .

Dumana yılbaşı kostümü yaptım çok cici oldu.Bu sene herkese mail atmak yerine eski değerleri yaşatmak adına Duman temalı yeni yıl kart postalları hazırladım . Yarın Ptt kargo ile adreslere gönderilecek.

Kartpostalımızın orijinal hali


Bu biraz gözüme sade geldi :) simli yapıştırıcılarla beyaz çerçeveyi ve çam ağaçlarını simledim :)) alt orta kısmınada kurdelenin üstüne düğme dikerek hareket verdim :))


Ve tabi gördüğünüz gibi ortadaki bıdık "kalbimin tek aşkı " :)) kostümümüz çok cici oldu anneciğimle iyi iş çıkardık :)

30 aralıkta eski iş yerimden sevdiğim iki arkadaşım pazar kahvaltısına geldi . 2012 'nin son pazar kahvaltısı olunca ve eşim haftasonu kahvaltılarına düşkün olunca ortaya böyle bir sofra çıktı :))


Ve Duman adına yeni yıl hediyesı olarak teyzelerine yapmış olduğum kapı süsleri


Çam ağacımız için yapmış olduğum süsler Veeeeeeeee yılbaşı gecesinden görüntüler

Bıdığım tahmin ettiğim gibi yeni yıla uyuyarak girdi :)))Herkese 2013 ' de mutlu , sağlıklı ,huzurlu,hayırlı kazançlı,aşk dolu bir yıl diliyorum :)) Dileklerinizin gerçekleşmesi umuduyla ...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Top
|adambebekveannesi|. Blogger tarafından desteklenmektedir.